KD 2017

Po roce jsme se opět sešli na louce nad Vimperkem ozdobené několika desítkami podsadových stanů, abychom si zde odpočinuli od hektického života ve velkoměstě :-). 

Sešli jsme se ve víceméně ustálené sestavě, jen nám zpočátku citelně chyběla paní Dana a její podpůrný tým. Sám jsem to veškeré hudrování jen těžko stíhal, večer byl z toho celý unavený a nevrlý.

Letos jsme poprvé nejeli v plné rodinné sestavě. Kačka se rozhodla, že zůstane doma a bude chodit do práce (na brigádu). Bylo to hodně divné odjíždět a nechávat ji doma.

Hemi naši louku poznal okamžitě po příjezdu. Přesvědčil se, že všechny stany jsou na svých místech stejně jako kuchyně, radostně přivítal všechny účastníky zájezdu a jal se zpříjemňovat nám vybalování kladením tenisáku pod nohy. 

Pan vedoucí zájezdu, Luďa, si pro nás letos přichystal věru pěkné výlety. K nim nám velice přálo i počasí, byť v první polovině týdne se citelně ochladilo a k ránu byl pomalu přicházející podzim už silně cítit ve vzduchu.

Paště

Prvního dne jsme se vydali do míst, kolem nichž (nebo spíše pod nimi) jsme zatím jen vždy projížděli. Do míst, kde kdysi stávaly tři vesničky zvané Paště – Přední, Zadní a Prostřední. Za celých 16 km jsme potkali jen tři kolaře a mladý pár se psem.